Konopný olej

Obsahuje základní aminokyseliny, je bohatý na vitamíny B, C, D, E, K a má nejúplnější komplex proteinů v říši zeleniny. Významně přispívá k posílení imunitního systému, chrání jej před záněty, zvláště u pacientů trpících AIDS. Má výrazně protirakovinové účinky – snižuje hladinu homocysteinu v krvi. Globulin edestin se velmi podobá globulinu obsaženému v krevní plazmě. Je snadno stravitelný, vstřebatelný a využitelný lidským organismem.

Způsobuje pokles celkové hladiny cholesterolu v krvi. Má nejvyšší podíl nenasycených esenciálních mastných kyselin, které si tělo nedokáže vytvořit, ale přijímá je ve stravě. Podporuje správnou funkci střev. Účinně působí při masáži páteře. Má všechna “nej” pro dlouhodobé udržení zdraví našeho organismu. Konopí obecně a konopný olej zvláště má blahodárné účinky při kožních problémech – zejména při oparech, plísních, kvasinkách, akné, ekzémech, záděrách, rozpraskané kůži, spáleninách.

účinky konopného oleje

► působí protizánětlivě, regeneračně a antibakteriálně

► podporuje hojení ran, popálenin, lupénky, ekzémů, akné

► pomáhá proti křečovým žilám, bércovým vředům, diabetickým nohám, otokům, alergickým reakcím

► zpomaluje procesy stárnutí kůže, hydratuje pleť, zvláčňuje a eliminuje tvorbu vrásek

► dodává lesk vlasům a pevnost nehtům

► uvolňuje ztuhlé klouby, svalstvo, křeče a následně snižuje bolest v problematických partiích

► brání rozvoji rakovinných onemocnění, má podobné účinky antibiotikům

certifikace olejů

Oleje, které při masážích využívám jsou získané z rostlin vypěstovaných bez užití chemických hnojiv a ochranných prostředků v systému ekologického zemědělství a mají tudíž bio potravinářskou kvalitu. Oleje neobsahují chemické konzervační látky, emulgátory, pěnidla, barviva, parfémy a nejsou testovány na zvířatech. Všechny oleje jsou lisované za studena, což zaručuje zachování maximálního obsahu účinných látek.

certifikace-oleje

 

Buy Essay for grades and complimentary later nights: These are only a couple reason why folks buy essay. The world wide web is filled with article illustrations and tips on the best way to write fantastic essays. Buy essay to get better grades and good times later free from homework essay writer Pupils are often tired of constant assignments and frequently it’s not a mystery. If you get an essay for us, you can be a joyful guy again and have your school nights enjoyable once again.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *